Soppie Gül Serisi çiçekçi,Soppie Gül Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Soppie Gül Serisi

Çiçek Kodu : 52455
979
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Soppie Gül Serisi

Beton Görünümlü Saksı İçerisinde ithal 3 adet renkli güller mirkeladus ve renkli mevsim çiçekleri kullandık.ürürün yüksekliği 20cm 20cm

Not: Aranjman içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle değişiklik gösterebilir çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Renkli gül aranjmanı, çeşitli renklerdeki güllerin büyüleyici bir kombinasyonunu sunar. Her bir gül, farklı duyguları ve anlamları temsil ederken, bir araya geldiklerinde muhteşem bir uyum oluşturur. Kırmızı gül tutkuyu, beyaz gül saflığı, pembe gül sevgiyi ve sarı gül neşeyi simgeler. Renkli gül aranjmanı, duygusal bir ifadeyle sevginizi ve saygınızı sevdiklerinize göstermenin en güzel yollarından biridir. Zarif ve etkileyici görünümleriyle dikkat çeken renkli güller, her ortama neşe ve tazelik katarken, aynı zamanda duygusal bağları güçlendirir. Doğum günleri, anneler günü, veya sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz herhangi bir gün için renkli gül aranjmanı en doğru seçimdir. Bu aranjman, sevdiklerinizin yüzünde mutlulukla birlikte gülümsemelere neden olacak ve özel anları daha da anlamlı kılacaktır.

Cicek Yolla