Abigail Gül Serisi çiçekçi,Abigail Gül Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Abigail Gül Serisi

Çiçek Kodu : 52457
979
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Abigail Gül Serisi

Beton Görünümlü Saksı İçerisinde ithal 5 adet renkli güller mirkeladus ve renkli mevsim çiçekleri kullandık.ürürün yüksekliği 20cm 20cm

Not: Aranjman içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle değişiklik gösterebilir çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Gül aranjmanı, güzellik ve zarafetin en güzel ifadesidir. Zarif yaprakları ve muhteşem kokusuyla gül, aşkın, tutkunun ve sevginin sembolüdür. Gül aranjmanı, her biri özenle seçilmiş ve düzenlenmiş güllerin birleşimiyle özel bir sanat eserine dönüşür. Kırmızı güller tutkuyu ifade ederken, beyaz güller saflığı ve pembe güller sevgiyi temsil eder. Bu muhteşem aranjman, sevdiklerinize duygusal bir ifadeyle sevginizi göstermenin mükemmel yoludur. Doğum günleri, anneler günü, sevgililer günü veya herhangi bir özel gün için ideal bir hediye seçeneğidir. Gül aranjmanı, herkesin kalbini çalacak ve unutulmaz anılar yaratacak bir hediye alternatifidir.

Cicek Yolla