Aidata Orkide Gül Serisi çiçekçi,Aidata Orkide Gül Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Aidata Orkide Gül Serisi

Çiçek Kodu : 52459
1119
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Aidata Orkide Gül Serisi

Beton Görünümlü Saksı İçerisinde ithal 5 adet renkli güller mirkeladus ve renkli mevsim çiçekleri kullandık.ürürün yüksekliği 20cm 20cm

Not: Aranjman içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle değişiklik gösterebilir çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Gül ve orkide aranjmanı, zarafetin ve lüksün mükemmel kombinasyonunu sunar. Gülün romantizmi ve orkidenin zarifliği bir araya gelerek göz alıcı bir buket oluşturur. Gül, aşkın ve tutkunun sembolüdür, orkide ise zarafet ve güzelliğin simgesidir. Bu aranjman, sevgiyi ve saygıyı ifade etmenin mükemmel bir yoludur. Her bir çiçek, özenle seçilmiş ve ustaca düzenlenmiştir, bu da aranjmanın zarafetini ve kalitesini ortaya koyar. Gül ve orkide aranjmanı, sevdiklerinizin özel günlerini daha da özel kılar ve unutulmaz bir iz bırakır. Doğum günleri, anneler günü, düğünler veya özel günlerde tercih edebileceğiniz bu aranjman, sevdiklerinizin yüzünde mutlulukla birlikte büyük bir gülümseme yaratır.

Cicek Yolla