Vanessa Mini Orkideli Papatya Serisi çiçekçi,Vanessa Mini Orkideli Papatya Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Vanessa Mini Orkideli Papatya Serisi

Çiçek Kodu : 52468
1259
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Vanessa Mini Orkideli Papatya Serisi

Beton Görünümlü Saksı İçerisinde mini orkide ve beyaz biçme mirkeladus ve renkli mevsim çiçekleri kullandık.ürürün yüksekliği 20cm 20cm

Not: Aranjman içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle değişiklik gösterebilir çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Mini orkide ve papatya aranjmanı, doğanın sadeliği ve zarafetinin mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Mini orkidelerin narin yapısı ve papatyaların saflığı, bu aranjmanı benzersiz kılar. Orkide çiçekleri, zarifliği ve dayanıklılığıyla bilinirken, papatyalar ise neşe ve tazelik hissini yansıtır. Mini orkide ve papatya aranjmanı, sevdiklerinize baharın tazeliğini ve mutluluğun renklerini getiren harika bir hediye seçeneğidir. Bu aranjman, doğum günleri, anneler günü veya sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz herhangi bir gün için idealdir. Sevgi ve neşe dolu bu aranjman, sevdiklerinizin yüzünde büyük bir gülümsemeyle karşılanacak ve özel anları daha da özel kılacaktır.

Cicek Yolla