Angelina Çardak Gül Serisi çiçekçi,Angelina Çardak Gül Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Angelina Çardak Gül Serisi

Çiçek Kodu : 52474
1119
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Angelina Çardak Gül Serisi

Beton Görünümlü Saksı İçerisinde kırmızı çardak güller mirkeladus ve renkli mevsim çiçekleri kullandık.ürürün yüksekliği 20cm 20cm

Not: Aranjman içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle değişiklik gösterebilir çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

 

Çardak gül aranjmanı, doğanın büyüleyici güzelliğini evinize getiren özel bir tasarımdır. Gül çardakları, zarif yaprakları ve muhteşem kokularıyla dikkat çekerken, çiçeklerin taze ve canlı görüntüsü ortamınıza neşe ve tazelik katar. Her bir gül, özenle seçilmiş ve ustaca düzenlenmiştir, bu da aranjmanın estetik ve kalitesini artırır. Çardak gül aranjmanı, özel günlerde veya günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz harika bir dekoratif unsurdur. Evinizin veya ofisinizin atmosferini canlandırmak ve doğanın güzelliklerini iç mekanınıza taşımak için mükemmel bir seçenektir. Bu aranjman, sevdiklerinizle paylaşacağınız mutlu anlara eşlik edecek ve unutulmaz bir iz bırakacaktır.

 

 

Cicek Yolla