Ada Sukulent Gül Serisi çiçekçi,Ada Sukulent Gül Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Ada Sukulent Gül Serisi

Çiçek Kodu : 52517
1399
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Ada Sukulent Gül Serisi

Beton Görünümlü Saksı İçerisinde 3 adet pembe güller 1 adet sukulent mirkeladus ve renkli mevsim çiçekleri kullandık.ürürün yüksekliği 20cm 20cm

Not: Aranjman içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle değişiklik gösterebilir çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Doğanın zarafetini ve dayanıklılığını bir araya getiren bu 3 adet pembe gül sukulent aranjmanı, özel bir hediye arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Pembe güller, romantizmi ve zarafeti temsil ederken, sukulentler ise dayanıklılığı ve yaşamı simgeler. Bu aranjman, sevgi dolu bir mesaj iletmek isteyenler için idealdir. Her bir gül ve sukulent, özenle seçilmiş ve özenle düzenlenmiştir, bu da aranjmanın kalitesini ve estetiğini artırır. Pembe gül sukulent aranjmanı, hem iç mekanları süslemek hem de sevdiklerinizi mutlu etmek için harika bir seçenektir. Bu benzersiz kombinasyon, özel günleri unutulmaz kılar ve duygusal anları daha da özel hale getirir.

Cicek Yolla