Sevgili Biblo Çam Bonsai çiçekçi,Sevgili Biblo Çam Bonsai çiçek gönder - Çiçek Yolla

Sevgili Biblo Çam Bonsai

Çiçek Kodu : 54367
799
,00 TL
(Kdv Dahil)
İstanbul ve Ankara içi aynı gün, diğer şehirlere kargo İle 3-5 iş gününde teslim edilir.
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Sevgili Biblo Çam Bonsai

Yükseliği 35cmx25cm Bu güzel sanat ile tanışmak için geç kalmayın yoğun iş hayatınızın içinde kendinize ayıracağınız zaman dilimine bonsai sanatını ekleyin ve stresinizi yorgunluğunuzu bir nebzede olsa rafa kaldırın girin bu minik ağacın büyülü dünyasında huzur bulabilirsiniz ve onlarla konuşabilirsiniz.. Hakkında: Açık havada, dış mekanda bakılması tavsiye edilir, iç mekana alınacaksa da 13 dereceden sıcak olmayan bir ortam uygundur. Bonsailer nemi seven bitkilerdir, onu günaşırı toprağını nemli tutacak kadar sulamalısınız. Bitkinin toprağını elinizle kontrol ettiğinizde aşırı nemli olmadığından emin olmalı, sulama işlemini yavaşça saksının tüm bölgelerine gelecek şekilde yapmalısınız.

Çam Bonsai, doğanın dinginliğini ve zarafetini evinize getiren eşsiz bir bitki seçeneğidir. Japon kültüründe derin anlamlar taşıyan bonsai sanatı, çam ağacının doğal güzelliğini minyatür bir formda sunar.
 
Çam Bonsai’nin özenle şekillendirilmiş dalları ve yeşil yaprakları, sakinliğin ve dinginliğin sembolüdür. Bu özel bitki, yaşam alanınızda bir köşeye yerleştirildiğinde, iç huzuru ve dengeyi yansıtır.
 
Çam Bonsai’nin bakımı titizlik ve sabır gerektirir, ancak onunla ilgilenmek sadece bir bitkiyi yetiştirmekten daha fazlasıdır; aynı zamanda bir zihin ve ruh egzersizidir. Çam Bonsai, size doğanın döngüsünü anlama ve minyatür bir ekosistemi deneyimleme fırsatı sunar.
 
Evinizin dekorasyonunu tamamlamak için veya sevdiklerinize özel bir hediye olarak Çam Bonsai tercih edebilirsiniz. Doğanın zarafetini ve dinginliğini yaşamınıza taşımak için bu eşsiz bitkiyi tercih edin.

 

 

 

Cicek Yolla