Dekoratif Saksıda Lilyum Orkide Gül Serisi çiçekçi,Dekoratif Saksıda Lilyum Orkide Gül Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Dekoratif Saksıda Lilyum Orkide Gül Serisi

Çiçek Kodu : 54560
1592
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Dekoratif Saksıda Lilyum Orkide Gül Serisi

40cm Yükseklikte Sizce de sevdiğiniz kadın onun gibi zarif bir çiçeği hak etmiyor mu? Cevabınız evetse, ona onun gibi zarif mor bir orkide gönderin ve gönlünde taht kurmaya devam edin. 1Dal Orkide Çiçeği: 2 Adet sukulent 3 adet pembe 3 adet kesme lilyum orkide gül sarı cibso 1 adet saksı phalanopsis mor ile hazırlanmıştır. lavanta süslemesi ile aşkınıza özel zerafetle tasarlanmıştır.

Doğanın en zarif ve göz alıcı çiçekleri bir araya gelerek bu muhteşem aranjmanı oluşturuyor. Orkide, lilyum ve gülün uyumlu dansıyla, duygularınızı en özel şekilde ifade edin. Orkidenin zarafeti, lilyumun asaleti ve gülün romantizmi bir araya gelerek unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu aranjman, sevginizi, saygınızı veya tebriğinizi en güzel şekilde iletmek için mükemmel bir seçenektir. Her bir çiçek, özenle seçilmiş ve ustaca düzenlenmiş, en yüksek kalitede bir araya getirilmiştir. Bu aranjman, sevdiklerinize unutulmaz bir izlenim bırakacak ve özel anların anlamını artıracaktır.

Cicek Yolla