Rion Dekoratif Saksıda Bonsai Serisi çiçekçi,Rion Dekoratif Saksıda Bonsai Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Rion Dekoratif Saksıda Bonsai Serisi

Çiçek Kodu : 54613
1166
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Rion Dekoratif Saksıda Bonsai Serisi

Süs Eriği Bonsai Küçük :1 Adet

Bazen bir çiçek hediye etmek, hislerinizi anlatmak için yeterlidir. Sevdiklerinizin doğum günlerini kutlamak için, arkadaşlarınızın yeni işlerini tebrik etmek için, eşinize yıl dönümünde anlamlı ve değişik bir hediye vermek için minyatür ağaçlar olarak bilinen bonsai ağacını tercih edebilirsiniz.

  • Bulunduğu ortama dekoratif bir hava katan Bonsai bitkisi, bodur ağaç görünümü ve yeşil yaprakları ile sevdiklerinizin evini veya ofisini süsler.
  • Bonsai bitkisi diğer hediye çiçek çeşitlerine göre daha uzun ömürlüdür. Bakımı kolay ve görsel açıdan şık bir bitkidir.
  • Dekoratif açıdan bulunduğu her ortamı güzelleştiren bonsai ağacı her mevsimin bitkisi olma özelliğiyle bilinir ve tüm zamanların en gözde seçeneklerinden biridir.

Bakım Talimatları: Bonsai bitkinizi direkt güneş almayan aydınlık bir yerde ve toprağı hafif nemli olacak şekilde muhafaza etmeniz gerekir. Gelişiminde en önemli etken sulamadır. Saksının heryeri eşit miktarda oda sıcaklığında su ile sulanmalı ve toprak suyu emdiğinde sulama kesilmelidir. Bulunduğu ortam 12 derece altında olmamalıdır.
Ürün Ölçüleri: 25 cm.

Not: Bonsai ürünlerimiz stok durumuna göre saksısı farklı renkte, şekilde ve taşsız olarak gönderilebilir.

Cicek Yolla