Happy Summer çiçekçi,Happy Summer çiçek gönder - Çiçek Yolla

Happy Summer

Çiçek Kodu : 61252
699
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Happy Summer

Hüsnü Yusuf : 2demet

Hüsnüyusuf Çiçek Arajmanı

Ürün içeriği: 2 demet Hüsnü Yusuf süs mandalinası ve kurutulmuş lavanta

ürün yüksekliği 20cm

Çiçekler, en yoğun duygularınızı ona en romantik şekilde aktarmanızı sağlar, hislerinize tercüman olur. Bazen "Seni seviyorum." demenin en güzel yoludur, bazen "Özür dilerim." demenin. Bazen de, hiç olmadık bir anda, sıradan bir günü güzelleştirmenin en zarif halidir. Siz de en sevdiklerinize güzel bir buket çiçek hediye etmek istiyorsanız ama ne alacağınıza karar veremediyseniz Hüsnüyusuf Çiçek Buketi'ni tercih edebilirsiniz.

Bitkinin bakımı nasıl olmalı? Güzel hüsnüyusuflarınızın ilk günkü canlılıklarını daha uzun süre koruyabilmesi için; çiçekleri aydınlık ama direkt olarak güneşle temas etmeyecek bir yere yerleştirmeli ve varsa dallarındaki yaprakları ve dikenleri temizlemelisiniz.

Hüsnü Yusuf özel cam vazo, zarafetin ve sanatın mükemmel bir örneğidir. Her biri özenle el işçiliğiyle üretilmiş, benzersiz ve estetik bir tasarıma sahiptir. Bu cam vazo, incelikle işlenmiş detayları ve parlak yüzeyiyle göz alıcı bir parıltı sunar. Hüsnü Yusuf’un özel tasarımı, modern ve klasik tarzın mükemmel bir birleşimini yansıtır. Bu cam vazo, her mekana zarafet ve lüks katarken, aynı zamanda sanatın ve zanaatın gücünü evinize getirir. Hüsnü Yusuf özel cam vazosu, özel günlerinizi daha da özel kılmak için mükemmel bir seçenektir ve her bakışta gözleri büyüler.
 

Cicek Yolla