Kırmızı Güllü Söz Nişan Çiçeği çiçekçi,Kırmızı Güllü Söz Nişan Çiçeği çiçek gönder - Çiçek Yolla

Kırmızı Güllü Söz Nişan Çiçeği

Çiçek Kodu : 61258
3950
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Kırmızı Güllü Söz Nişan Çiçeği

Ürün İsmi: Kırmızı Güllü Söz-Nişan Çiçeği

Kırmızı gül, aşkın ve tutkunun ebedi simgesidir. Bu özel nişan çiçeği, kız isteme veya söz merasimlerinizde, duygularınızı en samimi şekilde ifade edebilmeniz için tasarlanmıştır. Kırmızı Güllü Söz-Nişan Çiçeği buketinde 80 adet kırmızı gül bulunmaktadır. Kırmızı gülün asaleti, bu özel anları unutulmaz kılmak için ideal bir seçenektir. Sevdiklerinizle paylaşacağınız bu özel anları daha da unutulmaz kılmak için kırmızı güllü nişan çiçeği veya isteme çiçeği tercih edebilirsiniz. Söz çiçekleri arasında en popüler seçenek olan bu kırmızı gül buketi, sevdiklerinizin kalbini fethetmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Kıs isteme çiçeği olarak en çok kırmızı güller tercih edilmektedir ve bu özel buket aşkınızın en güzel simgesi olarak sevdiğinizin kalbine dokunmanıza yardımcı olacaktır. Siparişiniz sonrasında çıkacak ?Not oluşturma? sayfasında birkaç cümlelik not oluşturarak çiçek buketini daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Kırmızı gül ne anlama gelir?

Kırmızı gül, aşkın, sevginin ve tutkunun en güçlü ifadesidir. Ayrıca saygıyı ve hayranlığı da simgeler. Kırmızı güllü söz veya nişan çiçeği, karşınızdaki kişiye olan derin sevginizi ve bağlılığınızı göstermenize vesile olacaktır.

Nişan çiçeği nedir?

Nişan çiçeği, aileniz ve sevdiklerinizi huzunda vereceğiniz evlilik kararının zarif ve masum bir simgesidir. Nişan çiçeği, genelde kırmızı ve pembe renklerdeki çiçeklerden seçilmektedir. Bu nedenle kırmıı gül, en çok tercih edilen tür olmaktadır. Kırmızı gül, hafif, hoş ve klasik bir kokuya sahiptir. Bu özgün kokusu, romantizmi ve aşkı temsil eder, bu da onu nişan ve söz gibi özel anlar için ideal kılar.

Kırmızı gül nasıl bakılır?

Çiçek buketinizin tazeliğini korumak için, vazo içerisine temiz su ekleyin ve iki günde bir suyunu değiştirin. Gül saplarının ucunu düzenli olarak keserek, çürüyen kısımları temizleyin. Direkt güneş ışığından koruyarak, serin bir yerde muhafaza edin.

Not: Aranjman yüksekliği yaklaşık 50 cm'dir. Aranjman içerisinde yer alan güller stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı haldeki çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açacaktır.

Cicek Yolla