Yuvarlak Dekoratif Saksıda Ginsen Bonsai Serisi çiçekçi,Yuvarlak Dekoratif Saksıda Ginsen Bonsai Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Yuvarlak Dekoratif Saksıda Ginsen Bonsai Serisi

Çiçek Kodu : 61404
1754
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Yuvarlak Dekoratif Saksıda Ginsen Bonsai Serisi

Ficus Ging Seng Bonsai :1 Adet

Sukulent familyasından, Afrika ve Asya kökenli tropik bir bitki olan kalanchoe ve Çin?de başlayıp Japonya?ya ardından bütün dünyaya yayılan bir bitki geliştirme sanatı olan bonsai? Dekoratif ve gösterişli bir saksıda siz ve sevdikleriniz için bir araya gelen harika ikili?

  • Eski dönemlerde Mısır'da yetiştirilmeye başlanan ficus bonsai, yaşam döngülerini simgeler. Doğum ve gelişimi ifade eden ficus bonsai, güçlü bir felsefeye sahiptir.
  • Beton saksıda hazırlanan bu aranjman, yaşam alanlarınıza şıklık katar.

Ürün İçeriği: 1 adet sarı kalanchoe, 1 adet ficus ginseng bonsai
Ficus Ginseng Bonsai Ağırlığı: 200-300 gr
Bakım Talimatı: İki tür bitki de ne çok sulu, ne de susuz bir ortamı sever. Bonsai bakımının olmazsa olmazı olan budamasına dikkat etmek ve direkt güneş alan ortamlardan uzak tutmak bitkiniz için sağlıklı bir ortam oluşturacaktır.

Not: Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri, farklı renkleri ve boyutları kullanılabilir. Aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.

Cicek Yolla