Lurie Dekoratif Saksıda Papatya Serisi çiçekçi,Lurie Dekoratif Saksıda Papatya Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Lurie Dekoratif Saksıda Papatya Serisi

Çiçek Kodu : 61430
499
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Lurie Dekoratif Saksıda Papatya Serisi

10 Adet Beyaz Papatya ve hüsnü yusuflar ile süsledik.

Çiçeklerin enerjisi sevdiklerinize de neşe katsın, hem de sevginin ve güzel duyguların temsilcisi papatya ile. Baharın renklerini ve neşesini içinde taşıyan papatyaların mutluluğunu sevdikleriniz ile paylaşın! pembe papatya sevgi, romantizm ve yumuşaklığın sembolüdür.

  • Papatyalar; renkleriyle ve ince formuyla yaparaklarının yarattığı görsel şölenin yanında kokusuyla da herkesin sevdiği bir çiçektir.
  • Tüm özel günlerde ya da sıradan günlerde mutlu etmek istediğiniz yakınlarınızın gününe bol neşe katabilir, yüzlerinde kocaman gülücükler oluşturabilirsiniz.

Ürün İçeriği:10 adet beyaz papatya, dekoratf Saksı vazo.

Not: Vazoda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.

Bu eşsiz aranjman, papatyaların saflığı ve Hüsnü Yusuf çiçeklerinin doğal güzelliğini bir araya getirerek doğanın zarafetini yansıtıyor. Papatyaların beyaz ve sarı renkleri, temizliği ve saflığı temsil ederken, Hüsnü Yusuf çiçeklerinin yeşil tonları ise doğanın huzur veren atmosferini yansıtıyor. Her bir detayı özenle seçilmiş bu aranjman, sadece görsel olarak etkileyici değil, aynı zamanda doğal bir hava da sunuyor. Papatya Hüsnü Yusuf aranjmanı, evinizin veya ofisinizin her köşesine doğal bir güzellik ve huzur katmak için mükemmel bir seçenek.

Cicek Yolla