Julia Pembe Güllü Sukulent Serisi çiçekçi,Julia Pembe Güllü Sukulent Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Julia Pembe Güllü Sukulent Serisi

Çiçek Kodu : 61944
899
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Julia Pembe Güllü Sukulent Serisi

Karşınızdaki kişiye tarifsiz duygular yaşatmak için her bir detayı özenle hazırlanan bu aranjmanı hediye edebilirsiniz. Güller, orkideler, sukulentler? Birbirinden değerli çiçekler sevdiklerinizi mutlu etmeniz için sizi bekliyor!

  • Zarif çiçeklerle hazırlanan bu şık aranjman; doğum günü, ilk iş günü, Sevgililer Günü, yıl dönümü gibi özel günlere çok yakışır.
  • Bu aranjmanı sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi, evinizi ya da ofisinizi dekore etmek için de tercih edebilirsiniz.
  • Beton görünümlü saksı içerisine özenle yerleştirilen çiçeklerden oluşan bu aranjman, bulunduğu ortamı zenginleştirir.

Ürün İçeriği: 4 adet canlı kesme krem gül, 1 adet sukulent, 3 adet kesme orkide crassula rubertis, kurutulmuş lavantalar
Ürün Ölçüleri: 15 cm yükseklik

Not: Aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.

“Pembe güllü sukulent aranjmanı, zarafetin, şıklığın ve doğanın güzelliğinin birleşimini sunar. Pembe gül, sevginin, nezaketin ve zarafetin sembolü olarak bilinirken, sukulent ise dayanıklılığı ve özgünlüğü temsil eder. Bu özel aranjman, pembe güllerin romantik etkisini, sukulentlerin sakin ve zarif görünümüyle birleştirir. Her bir pembe gül, sevginin ve tutkunun izlerini taşırken, sukulentler ise dayanıklılığı ve sürekliliği simgeler. Bir araya geldiklerinde, bu iki çiçek türü, doğanın güzelliklerini ve sevginin derinliğini yansıtır. Pembe güllü sukulent aranjmanı, evinize zarif bir dokunuş katarken, sevdiklerinize duygusal bir mesaj iletmek için ideal bir seçenektir. Romantik bir hediye arayanlar için mükemmel bir tercihtir ve sevdiklerinizi mutlu edecek özel bir armağandır.”

Cicek Yolla