Şans Çiçeği çiçekçi,Şans Çiçeği çiçek gönder - Çiçek Yolla

Şans Çiçeği

Çiçek Kodu : 62092
484
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Şans Çiçeği

Ürün İsmi: Şans Çiçeği (Crassula)

Hayatınıza şans ve bolluk getirmesi dileğiyle tasarlanan şans çiçeği, hem estetik hem de spiritüel bir atmosfer oluşturacak mükemmel bir seçim; Şans çiçeği. Şans getiren çiçekler kategorisinde yer alan Crassula, diğer adıyla para çiçeği, bereket getiren çiçekler arasında en popülerler arasında yer alır. Şans bitkisi ismiyle de anılan para çiçeği, özellikleri bakımından diğer bitkilerden ayrılmaktadır. Küçük bir ağaca benzeyen crassula ovata bitkisi, en popüler salon bitkileri arasında yer alır. Bu anavatanı, Güney Afrika?dır. Crassula?nın her bir yaprağı, doğanın bu muhteşem eserine hayran olmanızı sağlayacak güzelliktedir. El yapımı beton yuvarlak saksı içerisinde sunulan bu özel tasarım ürün, ev veya ofisinizde hoş bir dokunuş yapmanızı sağlarken aynı zamanda şansa olan inancınızı da pekiştirecek! Sadece dekoratif bir unsur olmanın ötesinde, Crassula, hediye olarak da mükemmel bir seçenektir. Sevdikleriniz için hem güzel, hem anlamlı bir hediye arıyorsanız, şans çiçeği tam size göre... Yeni bir işe başlayan, yeni bir ev tutan veya kariyerinde özel bir an yaşayan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu özel aranjmanı, sıradan bir günü özelleştirmek veya Anneler Günü, doğum günü gibi özel günleri unutulmaz kılmak adına sipariş edebilirsiniz. Siparişiniz sonrasında çıkacak ?Not oluşturma? sayfasında birkaç cümlelik not oluşturarak hediyenizi daha anlamlı bir hale getirmeyi unutmayın.

Crassula bitkisi ne işe yarar?:

Bereket getiren çiçekler arasında yer alan Crassula'nın bulunduğu ortamda uzun süre kalmasının para ve şans getireceğine inanılmaktadır. Bu nedenle oldukça popüler olan para çiçeği bulunduğu ortamın havasını temizler ve daha sağlıklı bir havaya sahip olmanızı sağlar.

Crassula Bakımı:

Şans getiren çiçeklerden olan Crassula, bakımı oldukça kolay bir ev bitkisidir. Haftada bir kez sulamanız ve oda sıcaklığında tutmanız yeterlidir. Kapalı balkon gibi mekanlarda da rahatlıkla yetişebilen para çiçeği, susuz kalmamalı, toprak yüzeyi sulama esnasında eşit şekilde sulanmalıdır. Kışın soğuk hava ve ani sıcaklık değişimleri, Crassula için uygun olmayabilir. Bu nedenle cereyan alan bölgelerden uzak tutmanız önerilmektedir.

Crassula çoğaltmak isterseniz, sağlıklı bir şans çiçeği yaprağı alıp bir bardak su içerisine koyarak, köklenmesini bekleyebilirsiniz. Bir hafta sonra köklendirmeye başlayan para çiçeği yaprağı, toprağa dikilerek çoğaltılabilir.

Ürün Özellikleri:

Crassula, özel tasarım, el yapımı beton yuvarlak saksı içerisinde sunulmaktadır. Saksının çapı 15 cm, bitkinin yüksekliği ise 20-30 cm arasındadır. Şık tasarımı ve anlamıyla, para çiçeği, sevdikleriniz için anlamlı ve uzun ömürlü bir hediye seçeneği olacaktır. Şans çiçeği ile yaşam alanlarınıza minimalist ve doğal bir dokunuş yaparken aynı zamanda bereketin ve şansın kapınızı çalmasını da simgesel olarak bekleyebilirsiniz.

Not: Aranjman yüksekliği ve saksı tasarımı, stok durumuna göre farklılık gösterebilir.

Cicek Yolla