Dekoratif Woswos Kurutulmuş Renkli Lavanta Serisi çiçekçi,Dekoratif Woswos Kurutulmuş Renkli Lavanta Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Dekoratif Woswos Kurutulmuş Renkli Lavanta Serisi

Çiçek Kodu : 62307
249
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Dekoratif Woswos Kurutulmuş Renkli Lavanta Serisi

Ürün yüksekliğ 20cm x20cm olan dekoratif nostaljik woswos

Dekoratif Woswos Kurutulmuş Lavanta Serisi

Evinizin atmosferine nostaljik bir dokunuş eklemek ve zarif bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız, nostaljik vosvos saksısı içerisinde şoklanmış ve kurutulmuş lavantalar tam da aradığınız eşsiz seçeneklerden biri olabilir.

Vosvos, ikonik tasarımı ve geçmişe duyulan özlemle pek çok kişinin kalbini kazanmış efsanevi bir otomobildir. Bugün, bu nostaljik aracın minyatür saksı şeklindeki versiyonları ev dekorasyonunda yeni bir soluk getiriyor. Vosvos saksıları, evinize vintage bir hava katarak iç mekanları şık ve eğlenceli bir şekilde süslüyor.

Saksının içerisinde şoklanmış lavantalar ise, doğanın tazeliğini ve zarafetini odanıza taşıyor. Şoklama yöntemi, lavanta bitkisini daha dayanıklı ve uzun ömürlü kılarak onun güzelliklerini yıllarca yaşamanıza olanak tanır. Kurutulmuş lavantaların eşsiz rengi ve hafif tatlı kokusu, evinizde ferah bir atmosfer yaratırken, vosvos saksının nostaljik görüntüsüyle mükemmel bir uyum sergiliyor.

Cicek Yolla