Prodan Dekoratif Saksıda Mini Orkide Papatya Serisi çiçekçi,Prodan Dekoratif Saksıda Mini Orkide Papatya Serisi çiçek gönder - Çiçek Yolla

Prodan Dekoratif Saksıda Mini Orkide Papatya Serisi

Çiçek Kodu : 62383
599
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Prodan Dekoratif Saksıda Mini Orkide Papatya Serisi

1 AdetÇiftli Mini Orkide Beyaz Papatya Hüsnü Yusuf İle Süsledik.

Ona her gün çiçek alsam da yeterli olmaz ama artık farklı bir çiçekle şaşırtsam hiç de fena olmaz diyorsanız, bu aranjman sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek. Dekoratif saksıda orkide ve kalanchoe çiçeğinden oluşan bu aranjman, çiçek göndermekten sıkılmayacağınız sevdiklerinize özel olarak tasarlandı.

  • Tarih boyunca soyluların kullandığı bir renk olan mor renkli orkide; gücü ve asaleti simgeler.
  • Narin bir çiçek olan orkide ve güzeller güzeli kalanchoe çiçeğinin bir arada olduğu bu aranjman, sevginizi göstermenin zarif bir yoludur.
  • Dekoratif saksısı ile bu aranjman, yaşam alanlarınıza şıklık katar.

Ürün İçeriği: 1 adet çiftli mini mor orkide
Bakım Talimatı: Bitkinin köklerini çürütmemek için; bitkinin toprağını sık sık kontrol ederek, toprağın nemi azaldığında ve kuruluğu arttığında bitkiyi sulamanız önerilir. Bu dekoratif saksının bakımını aydınlık ama direkt güneş ışığı almayan bir yerde yapmanız bitkinin daha sağlıklı büyümesine yardımcı olur.

Not: Aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.

Cicek Yolla