Antalya Çiçekçi- Çiçek Yolla
“Çiçek Yolla” olarak Antalya’nın her köşesine özel çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu etmek için yanınızdayız. Online platformumuz üzerinden sevgilinize özel romantik buketler, annenize zarif orkideler, babanıza şık lilyumlar gönderebilirsiniz. Yeni doğum, açılış, hastalık ve terfi gibi özel anlarda da yanınızdayız.
 
Kurumsal etkinlikler için özel çiçek tasarımlarımızla firmanızı temsil edebilir, öğretmenlere özel tasarımlarla teşekkürünüzü sunabilirsiniz. Ayrıca, şoklanmış çiçekler ve yapay dekorasyon çiçeklerimizle mekanlarınızı süsleyebilirsiniz.
 
Sadece bir tıkla, kaktüs ve saksı çiçeklerinden, geleneksel güllerden gelin buketine kadar birçok seçeneğimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Hızlı kargo seçeneklerimizle, Antalya’nın her yerine kalite ve tazelik garantili teslimat yapıyoruz.


Antalya`ya çiçek yollayacaksınız? Şu an doğru adrestesiniz. Aşağıda görünen çiçeklerimizden istediğiniz seçip, Ankara`daki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Hadi onlara harika anlar yaşatın. Çiçeğinizi gördüğünde çok sevinecek. Bu sürpriz hem size hem de ona çok iyi gelecek.
Cicek Yolla