Artvin Çiçekçi- Çiçek Yolla
Artvin’in muhteşem doğasında, sevdiklerinize özel bir dokunuş yapmaya ne dersiniz? “Çiçek Yolla” online çiçek sipariş platformu olarak, Artvin genelinde hizmetinizdeyiz!
 
İster sevgilinize anlamlı bir buket, ister annenize zarif bir orkide, ister babanıza şık bir kaktüs gönderin, her duyguyu çiçeklerle ifade ediyoruz. Yeni doğumdan açılışa, hastaya ziyaretten terfiye kadar tüm özel anlarınızda yanınızdayız.
 
Kurumsal etkinlikler için şık ve prestijli çiçek aranjmanlarımızla iş ortaklarınıza etkileyici bir mesaj bırakın. Öğretmenlere minnet duygularınızı, özür çiçekleriyle samimi düşüncelerinizi ifade edin.
 
Ev veya iş yerinizi güzelleştirmek isterseniz, şoklanmış çiçekler, yapay çiçekler ve dekorasyon çiçekleriyle mekanlarınıza hayat katın. Gelin buketi seçeneklerimizle düğün gününüzü unutulmaz kılın.
 
Artvin’in her noktasına hızlı kargo ile taze ve kaliteli çiçekler sunuyoruz. Siz de “Çiçek Yolla” dünyasında sevdiklerinizle özel anlar yaratın, çünkü her çiçek bir hikaye taşır.


Harika bir karadeniz şehri olan artvine çiçek yollamak mı istiyorsunuz? Size harika bir haberimiz var. Aşağıda gördüğünüz tüm ürünlerimizi Artvine hızlıca gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çiçeğinizi seçmek ve sipariş bilgilerinizi girmek. Biz çiçeğinizi hızlıca kargoya vereceğiz.
Cicek Yolla
Artvin çiçekçi çiçekçi,Artvin çiçekçi çiçek gönder - Çiçek Yolla
Artvin çiçekçi

Teslimat Koşulları: KARGOLU ÜRÜNLERDE İSTANBUL DIŞI TESLİMAT 3 İŞ GÜNÜNDE KARGOYA VERİLİR. Sayın müşterimiz, normal günlerde ürünlerimizin alıcısına teslim saatlerini sizler belirlemektesiniz. Bizler ise sizlerin belirlediği süreçte teslim etmekteyiz. Özel günlerde ise (Sevgililer Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü… vb) bu süreçte kısa bir zaman uzama söz konusu olabilir. Haftanın 7 günü siparişleriniz alıcı kişi/kurumlara teslim edilir. Otogarlar ve Hava Alanlarında yolculara teslimatımız yoktur. Alıcıya ulaşılamaması halinde çiçek iş yerine gönderilmişse, danışmaya, güvenlik görevlisine veya iş arkadaşlarına isim ve imza karşılığında teslim edilir. Konutlara gönderilmişse apartman görevlisine veya komşulara isim ve imza karşılığı teslim edilebilir. Alıcı çiçeği kabul etmezse sorumluluk gönderene aittir. Nadiren de olsa mevsim durumuna göre bulunamayan ürünler tasarıma sadık kalınarak aynı kalitede çiçekler ile hazırlanır.

Cicek Yolla