Aydın Çiçek Yolla

Aydın’ın güneşli sokaklarında sevdiklerinize renkli bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? “Çiçek Yolla” online satış platformumuz, Aydın’ın her köşesine çiçek göndermenizi sağlıyor!

Sevgilinize özel romantik bir buket mi düşünüyorsunuz? Anneye zarif orkideler, babaya şık lilyumlar mı arıyorsunuz? Belki de yeni doğuma tatlı bir çiçek mi göndermek istiyorsunuz? Her ihtimale karşı, zengin çiçek koleksiyonumuzla hizmetinizdeyiz.

Açılışlar, hastaya moral, terfiler ve kurumsal etkinlikler için de sizi unutmadık. Öğretmenlere teşekkür, özür dilemek isteyenlere özel çiçeklerle, duygularınızı en güzel şekilde ifade edebilirsiniz.

Ev ve ofisiniz için şık dekorasyonlar mı arıyorsunuz? Şoklanmış çiçekler, yapay çiçekler ve dekorasyon çiçekleriyle mekanlarınıza estetik bir dokunuş katın. Unutulmaz bir düğün için ise gelin buketi seçeneklerimizle yanınızdayız.

Çiçek Yolla olarak Aydın’da en taze ve kaliteli çiçekleri, hızlı kargo seçeneğiyle kapınıza getiriyoruz. Siz de sevdiklerinizle bu özel anları paylaşmak istiyorsanız, web sitemizi ziyaret edin ve dilediğiniz çiçeği seçin. Aydın’ın güneşinde, çiçeklerle dolu bir dünya sizleri bekliyor.

Aydın Şehrinde Çiçek Gönderebileceğiniz Popüler İlçe ve Semtler

Aydın Bozdoğan Çiçekçi Aydın Buharkent Çiçekçi Aydın Çine Çiçekçi Aydın Didim Çiçekçi Aydın Efeler Çiçekçi Aydın Germencik Çiçekçi Aydın İncirliova Çiçekçi Aydın Karacasu Çiçekçi Aydın Karpuzlu Çiçekçi Aydın Koçarlı Çiçekçi Aydın Köşk Çiçekçi Aydın Kuşadası Çiçekçi Aydın Kuyucak Çiçekçi Aydın Nazilli Çiçekçi Aydın Söke Çiçekçi Aydın Sultanhisar Çiçekçi Aydın Yenipazar Çiçekçi
Cicek Yolla
Aydın çiçek yolla çiçekçi,Aydın çiçek yolla çiçek gönder - Çiçek Yolla
Aydın çiçek yolla

Kırmızı  gül sayısı : 11 adet

Kullanılan diğer ürünler : Cipso, yeşillik Çiçeğin

Yaklaşık yüksekliği : 15 cm 

 

iSTANBUL iÇİ TESLİMATLARI

Teslimat Koşulları:

Sayın müşterimiz, normal günlerde ürünlerimizin alıcısına teslim saatlerini sizler belirlemektesiniz. Bizler ise sizlerin belirlediği süreçte teslim etmekteyiz.

Özel günlerde ise (Sevgililer Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü… vb) bu süreçte kısa bir zaman uzama söz konusu olabilir.

Haftanın 7 günü siparişleriniz alıcı kişi/kurumlara teslim edilir. Otogarlar ve Hava Alanlarında yolculara teslimatımız yoktur.

Alıcıya ulaşılamaması halinde çiçek iş yerine gönderilmişse, danışmaya, güvenlik görevlisine veya iş arkadaşlarına isim ve imza karşılığında teslim edilir.

Konutlara gönderilmişse apartman görevlisine veya komşulara isim ve imza karşılığı teslim edilebilir.

Alıcı çiçeği kabul etmezse sorumluluk gönderene aittir.

Nadiren de olsa mevsim durumuna göre bulunamayan ürünler tasarıma sadık kalınarak aynı kalitede çiçekler ile hazırlanır

Cicek Yolla