Balıkesir Çiçek Yolla

Balıkesir’in doğal güzellikleriyle bezenmiş şehrinde, “Çiçek Yolla” online satış platformu olarak sizlere en özel çiçekleri sunuyoruz!

Sevdiklerinize sevginizi ifade etmenin en güzel yolu olan çiçeklerle, her türlü duyguyu yaşatıyoruz. Sevgiliye romantik güller, anneye neşeli orkideler, babaya zarif kaktüsler ve yeni doğuma tatlı saksı çiçekleriyle, her anı özel kılın.

İş dünyasının hızlı temposunda, açılışlara, terfilere ve kurumsal organizasyonlara uygun şık çiçek aranjmanlarımızla etkileyin. Öğretmenlere minnet, özür dileme anlarına özel çiçeklerle de yanınızdayız.

Ev ve ofisinizi güzelleştirmek isterseniz, şoklanmış çiçekler, yapay çiçekler ve dekorasyon çiçekleriyle mekanlarınıza estetik bir dokunuş katın. Düğünleriniz için de gelin buketi seçeneklerimizle unutulmaz anılar yaratın.

Çiçek Yolla olarak Balıkesir’de en taze ve kaliteli çiçekleri, hızlı kargo seçeneğiyle kapınıza getiriyoruz. Web sitemizi ziyaret edin, dilediğiniz çiçeği seçin ve Balıkesir’deki sevdiklerinizle bu özel anları paylaşın. Her bir çiçeğimiz, sizin için bir hikaye anlatsın.

Balıkesir Şehrinde Çiçek Gönderebileceğiniz Popüler İlçe ve Semtler

Balıkesir Altıeylül Çiçekçi Balıkesir Ayvalık Çiçekçi Balıkesir Bandırma Çiçekçi Balıkesir Edremit Çiçekçi Balıkesir Erdek Çiçekçi Balıkesir Gömeç Çiçekçi Balıkesir Gönen Çiçekçi Balıkesir İvrindi Çiçekçi Balıkesir Karesi Çiçekçi Balıkesir Kepsut Çiçekçi Balıkesir Manyas Çiçekçi Balıkesir Marmara Cicekci Balıkesir Sındırgı Çiçekçi Balıkesir Susurluk Çiçekçi Balikesir Savaştepe Çiçekçi
Cicek Yolla
Balıkesir Çiçek Yolla çiçekçi,Balıkesir Çiçek Yolla çiçek gönder - Çiçek Yolla
Balıkesir Çiçek Yolla

Beyaz gül sayısı : 12 adet

Kullanılan diğer ürünler : Cipso, yeşillik Çiçeğin

Yaklaşık yüksekliği : 15 cm 

 

iSTANBUL iÇİ TESLİMATLARI

Teslimat Koşulları:

Sayın müşterimiz, normal günlerde ürünlerimizin alıcısına teslim saatlerini sizler belirlemektesiniz. Bizler ise sizlerin belirlediği süreçte teslim etmekteyiz.

Özel günlerde ise (Sevgililer Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü… vb) bu süreçte kısa bir zaman uzama söz konusu olabilir.

Haftanın 7 günü siparişleriniz alıcı kişi/kurumlara teslim edilir. Otogarlar ve Hava Alanlarında yolculara teslimatımız yoktur.

Alıcıya ulaşılamaması halinde çiçek iş yerine gönderilmişse, danışmaya, güvenlik görevlisine veya iş arkadaşlarına isim ve imza karşılığında teslim edilir.

Konutlara gönderilmişse apartman görevlisine veya komşulara isim ve imza karşılığı teslim edilebilir.

Alıcı çiçeği kabul etmezse sorumluluk gönderene aittir.

Nadiren de olsa mevsim durumuna göre bulunamayan ürünler tasarıma sadık kalınarak aynı kalitede çiçekler ile hazırlanır

Cicek Yolla