Bitlis Çiçek Yolla

Bitlis, doğu Anadolu’nun tarihi ve doğal güzelliklerle dolu şehri. “Çiçek Yolla” olarak, Bitlis’in eşsiz güzelliğine uygun, rengarenk çiçek seçeneklerimizle yanınızdayız. İşte Bitlis ilinde sunulan hizmetlerimiz:

Sevgiliye Çiçek Siparişleri: Aşkın en tatlı hali çiçeklerde gizli. Bitlis’te sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz yapın.

Aileye Özel Seçenekler: Anneler, babalar ve yeni doğanlar için özel tasarımlarla her anı kutlayın.

Kurumsal Çiçekler: İş dünyasının her alanına uygun, şık ve etkileyici çiçek aranjmanları.

Öğretmen ve Özel Günler İçin Çiçekler: Öğretmenlere teşekkür, özel günlerde özür dilemek için en güzel çiçekler.

Yaratıcı ve Farklı Çiçek Tasarımları: Orkide, kaktüs, lilyum, saksı çiçekleri, şoklanmış çiçekler, yapay çiçekler, dekorasyon çiçekleri, güller ve gelin buketi seçeneklerimizle fark yaratın.

Bitlis’in her köşesine kargoyla gönderim imkanı sunuyoruz. Web sitemiz üzerinden dilediğiniz ürünü seçin, biz de sevdiklerinize en hızlı şekilde ulaştıralım.

Bitlis’teki Çiçek Yolla hizmetimiz, kalite ve güvenceyle duygularınızı en güzel şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Sizin için en özel anları yaratmak, duygularınızı en zarif çiçeklerle sunmak bizim için bir ayrıcalık.

Bitlis Şehrinde Çiçek Gönderebileceğiniz Popüler İlçe ve Semtler

Bitlis Adilcevaz Çiçekçi Bitlis Ahlat Çiçekçi Bitlis Güroymak Çiçekçi Bitlis Hizan Çiçekçi Bitlis Merkez Çiçekçi Bitlis Mutki Çiçekçi Bitlis Tatvan Çiçekçi
Cicek Yolla
Bitlis Çiçek Yolla çiçekçi,Bitlis Çiçek Yolla çiçek gönder - Çiçek Yolla
Bitlis Çiçek Yolla

Beyaz gül sayısı : 12 adet

Kullanılan diğer ürünler : Cipso, yeşillik Çiçeğin

Yaklaşık yüksekliği : 15 cm 

 

iSTANBUL iÇİ TESLİMATLARI

Teslimat Koşulları:

Sayın müşterimiz, normal günlerde ürünlerimizin alıcısına teslim saatlerini sizler belirlemektesiniz. Bizler ise sizlerin belirlediği süreçte teslim etmekteyiz.

Özel günlerde ise (Sevgililer Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü… vb) bu süreçte kısa bir zaman uzama söz konusu olabilir.

Haftanın 7 günü siparişleriniz alıcı kişi/kurumlara teslim edilir. Otogarlar ve Hava Alanlarında yolculara teslimatımız yoktur.

Alıcıya ulaşılamaması halinde çiçek iş yerine gönderilmişse, danışmaya, güvenlik görevlisine veya iş arkadaşlarına isim ve imza karşılığında teslim edilir.

Konutlara gönderilmişse apartman görevlisine veya komşulara isim ve imza karşılığı teslim edilebilir.

Alıcı çiçeği kabul etmezse sorumluluk gönderene aittir.

Nadiren de olsa mevsim durumuna göre bulunamayan ürünler tasarıma sadık kalınarak aynı kalitede çiçekler ile hazırlanır

Cicek Yolla