Teraryum Bahcesi

6 Aya Varan Taksit imkanı

189TL 159 TL + KDV

Çiçek Kodu : 11565

Ürün Kodu : 11565
Yaklaşık Ürün Boyutu: 25cm
Kdv Dahil Fiyat: 187,62 TL
Ürün İçeriği: elma cam içerisine 4 adet butik sukulent

Eğer çiçek ve doğa seven biriyseniz şu an incelediğiniz tasarım tam size göre demektir. 25 cm.'lik bir yüksekliğe sahip olan "Teraryum Bahcesi" mükemmel tasarımı ile çok çok özel bir üründür. Camdan bir fanus içerisinde Teraryumlar ve çeşitli aksesuarlar kullanarak oluşturduğumuz ürünümüz ister evinizde, isterseniz ofisinizde konumlansın, her olduğu yerde mükemmel bir hava ortaya çıkaracaktır.

 

Bitki Bakımı: Bol ışıklı ortamlarda muhafaza edilmelidir. 15 günde 1 kez sulanmalı, haftada 1 toprağın nemi kontrol edilmelidir. Sulama işlemi,bitki diplerine gelecek şekilde yapılmalıdır. 

İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat

Teslimat Koşulları:

Sayın müşterimiz, normal günlerde ürünlerimizin alıcısına teslim saatlerini sizler belirlemektesiniz. Bizler ise sizlerin belirlediği süreçte teslim etmekteyiz.
Özel günlerde ise (Sevgililer Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü… vb) bu süreçte kısa bir zaman uzama söz konusu olabilir.

Haftanın 7 günü siparişleriniz alıcı kişi/kurumlara teslim edilir. Otogarlar ve Hava Alanlarında yolculara teslimatımız yoktur.

Alıcıya ulaşılamaması halinde çiçek iş yerine gönderilmişse, danışmaya, güvenlik görevlisine veya iş arkadaşlarına isim ve imza karşılığında teslim edilir.

Konutlara gönderilmişse apartman görevlisine veya komşulara isim ve imza karşılığı teslim edilebilir. 
Alıcı çiçeği kabul etmezse sorumluluk gönderene aittir.

Nadiren de olsa mevsim durumuna göre bulunamayan ürünler tasarıma sadık kalınarak aynı kalitede çiçekler ile hazırlanırÖZEL TASARIM ÇİÇEK

En sevdikleriniz için. Uzman tasarımcılarımız tarafından hazırlanan özel tasarım çiçeklerimizi mutlaka görmelisiniz.

Hemen incele

ÇİÇEK BUKETLERİ

Ona harika bir buketle bir sürpriz yapmaya hazır mısınız?
Güller, laleler, mevsim çiçekleri veya papatyalar! Mükemmel çiçeklerimiz sizi bekliyor.

Hemen incele
WhatsApp'tan Yazin