Hakkımızda - Çiçek Yolla - Çiçek Yolla
Çiçek Yolla

Hakkımızda

Anasayfa > Hakkımızda

Ustalarımız tarafından hazırlanan çiçeklerimiz, teslimat personelimiz tarafından özenle taşınarak kapınıza kadar getirilir. Çiçeğinizi aldığınızda, bütün gününüz mükemmel geçer. Çünkü aldığınız hediye, size "seni seviyorum" kelimelerini fısıldar...

İnsanları mutlu etmek herşeyden önemli. Biz 1986 yılından bu yana çiçekçilik sanatı ile sevdiklerinize mükemmel çiçekler ulaştırıyor, en özel duygularınızı kattığımız çiçeklerimizle aslında mutluluk dağıtıyoruz. Siz mutluysanız, biz de mutluyuz !

Kalite politikamız :

Müşterilerimiz, tarafımızdan hazırlanmış çiçeği eline aldığı zaman mutlaka memnun olmalıdır. Bu yüzden; Cicekyolla.com.tr olarak, kalite politikamız gereği, en iyi malzemeleri ve yurtiçi ve yurtdışından gelen en taze ve özel çiçekleri satın alıyor, satın aldığımız bu özel malzemelerle yüksek kaliteli çiçekler hazırlıyoruz. Ve hazırladığımız bu özel çiçeklerle %100 Gülümseme Garantisi veriyoruz.

Misyonumuz :

En taze ve en özel çiçekler ile müşterilerimizin duygularına dokunmak, beklentilerini karşılamak ve ürünü alan insanların yüzlerinde değeri ölçülemeyecek bir tebessüm bırakmak...

Vizyonumuz :

Daima iyi çiçekler, daima yeni modeller ve sürekli gelişim Cicekyolla.com.tr'nin vizyonunu oluşturmaktadır.

Uzmanlık Alanlarımız :

- Canlı Çiçek
- Online Çiçekçilik
- Yapay Çiçekçilik Çözümleri
- Dekorasyon Çözümleri
- Mekanlara Özel Çözümler
- Hediye
- Gurme

Sorununuz mu var?

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bir problem yaşıyorsanız, 0216 44136 21 nolu telefondan veya info@cicekyolla.com.tr üzerinden mutlaka çözüme ulaştırabilirsiniz. Konusunda uzman personellerimiz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Perakende Satış Mağazamız :

Atatürk Caddesi No : 65 Maltepe / İSTANBUL

© Copyright 2024 - Çiçek Yolla İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.
Cicek Yolla