Saksıda mini orkide ve güller çiçekçi,Saksıda mini orkide ve güller çiçek gönder - Çiçek Yolla

Saksıda mini orkide ve güller

Çiçek Kodu : 52321
1259
,00 TL
(Kdv Dahil)
Gönderim Yeri


 WhatsApp'tan Sipariş Verin
Saksıda mini orkide ve güller

Beton Görünümlü Saksı İçerisinde ithal 2 dallı mini orkide kırmızı çardak güller mirkeladus ve renkli mevsim çiçekleri kullandık.ürürün yüksekliği 20cm 20cm

Not: Aranjman içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle değişiklik gösterebilir çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Zarafetin ve romantizmin mükemmel bir birleşimi olan mini orkide ve gül aranjmanı, doğanın en güzel armağanlarını sunuyor. Mini orkidelerin zarif yapısı, gül çiçeklerinin romantik güzelliğiyle buluşarak unutulmaz bir deneyim sunuyor. Her biri özenle seçilmiş mini orkideler, zarafetin ve inceliğin sembolü olarak öne çıkarken, gül çiçekleri de tutkunun ve sevginin simgesi oluyor. Bu aranjman, sevdiklerinize duygularınızı en güzel şekilde ifade etmenin ve özel anları kutlamanın mükemmel bir yolu. Zarif tasarımıyla her ortama uyum sağlayan bu aranjman, evinizi veya ofisinizi güzelleştirecek ve sevdiklerinizin yüzünü güldürecektir.

Cicek Yolla